İLK ONLINE WS’UMUZU BAŞARI İLE TAMAMLADIK

1410 - 2022

İLK ONLINE WS’UMUZU BAŞARI İLE TAMAMLADIK

2022 ilkbaharında, başarı ile tamamlanan ve büyük beğeni ile tamamlanan üçüncü UED SUMMIT etkinliğinden sonra, UED şimdi de ilk online ws unu başarı ile gerçekleştirdi.

Daha önce, farklı okul birlik ve dernekleri ile işbirliği içerisinde ws çalışmaları yapan UED, bu etkinliği sadece kendi organizasyonu ile hayata geçirdi.

11 Ekim Salı günü yapılan, 20 UED üyesi eğitim danışmanlığı firmasından 26 katılımcı ile 12 yurtdışı eğitim kuruluşunun katıldığı etkinlik, UED’nin Türkiye ve ülke eğitim sistemi hakkındaki sunumu ile başladı ve katılımcı okulların 10 ar dakikalık tanıtım sunumları ile devam etti.

Her biri 15 er dakikalık 12 birebir görüşmenin ardından, UED üyelerinden gelen 2023 yılı sektörel tahminleri katılımcı okullar ile paylaşıldı ve ülkemiz vatandaşlarının kaliteli yurtdışı eğitim programlarına daha sorunsuz nasıl ulaşabilecekleri tartışıldı.

Etkinlik, 4 adet extra birebir randevu slotunun tamamlanması ile sona erdi.

Gerek katılımcı okullar olan Ardmore Language Schools, Bels Malta, CES, Edvisor, Enforex, French in Normandy, GLS, Humboldt Institut, Millhill School, Saint Charles Coll&Lyc., Scuola Leonardo Da Vinci, ve St Giles’a, gerekse etkinliğimize katılan üyelerimiz olan Ales, Asba, Atec, Biltur, CDS, Dilmes, Edukas, Edumar, ELT, Esse, GEO, Hamle, İstanbul Yurtdışı Eğitim, İdealist, Monat, Puza, Setur ve Sertur’daki değerli arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

UED Summit 2023 te görüşmek üzere.

Haydar Yücebaş Sokak No:1 Mediha Can Korel İş Merkezi Kat:2 Ofis:9-10 Kadıköy - İSTANBUL

Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturuyoruz.

E-Bülten Üyeliği

E-bültenimize üye olarak, yurtdışı eğitim alanındaki son gelişmelerden haberdar olun.

Okullarımızı Tanıyalım