Ön hazırlık & Ücretsiz Danışmanlık

Ön hazırlık & Ücretsiz Danışmanlık

Yurtdışında eğitim tecrübesinden mutlu ayrılabilmenin en önemli koşulu, ön hazırlık evresini iyi değerlendirmek ve gerekli araştırmaları en iyi şekilde yapabilmektir. Eğitim danışmanlığı firmaları size bu noktada yardımcı olacak, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri, ücretsiz danışmanlık hizmetleri çerçevesinde size sunacak ve bu ön hazırlık evresini en iyi şekilde değerlendirmeniz için tüm bilgi ve deneyimlerini sizinle paylaşacaklardır.

Örneğin, yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yabancı dil seviyesinin yeterli olup olmadığından, hangi yabancı dil seviye tespit ve akademik yeterlilik sınavlarını alması gerektiğine, bu sınavlar ile ilgili prosedür ve başvuru sürecinden bunlar için gerekli olan hazırlığa kadar onlarca farklı konuda, kim senelerdir bu alanda çalışan ve onlarca eğitim kurumu ile çalışan bir yurtdışı eğitim danışmanından daha bilgili olabilir ki?

Siz de, başarılı ve sorunsuz bir yurtdışı eğitim süreci için UED üyesi eğitim danışmanlığı firmalarını seçin. Size sunulan bu olanaklardan yararlanın, pişman olmayın...

Haydar Yücebaş Sokak No:1 Mediha Can Korel İş Merkezi Kat:2 Ofis:9-10 Kadıköy - İSTANBUL

Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturuyoruz.

E-Bülten Üyeliği

E-bültenimize üye olarak, yurtdışı eğitim alanındaki son gelişmelerden haberdar olun.

Okullarımızı Tanıyalım